درباره ما

 

درجستجوی آسمانی که آبی صافش بی کرانی حیات را به یادمان آورد. بلندای کوهها را که در انتظار گامهایمان صبوری میکردند دوست می داشتیم ، چرا که از فرازشان گستردگی و بی حصاری زیستن را خوب می فهمیدیم و به جان می چشیدیم.

افق گسترده شب کویر و انبوه ستارگانش را که می دیدیم، این سوال فراموش شده کودکی هامان از کوچه پس کوچه های ذهن سر بر می آورد که : جهان کجاست؟  آیا حیات همه آن مکانهایی است که آدمی شناخته و به آن سرک کشیده ؟

و خدا … چگونه در ذهن کوچک ما خواهد گنجید ؟

با همه این دلمشغولی ها جمع شدیم و امید بسته به همراهی یکدیگر قدم به راه گذاشتیم. به قرعه کاویان نام گرفتیم تا با گذشت روزها جستجوی افقهای روشن تر را از یاد نبریم. هر روز بر تعدادمان افزوده شد و به یاری یاران سنگینی کارها آسان گردید.

در سال ۱۳۸۶ فعالیتهای کوهنوردی در دو بخش بانوان و آقایان در هیئت کوهنوردی خراسان رضوی، بعنوان گروه به ثبت رسید و در سال ۱۳۹۱ نیز فعالیت خود را در قالب (باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد) به مجوز اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد و تا به امروز صدها برنامه فصلی داخلی و خارجی ، در ارتفاعات استان و خارج استان را به سرانجام رسانده است.

 

به سامانه ثبت نام آنلاین در برنامه های باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد خوش آمدید.

  • با کمک این سامانه شما می توانید بدون حضور در محل باشگاه، یا برقراری تماس تلفنی با دفتر، در برنامه های باشگاه ثبت نام نمایید.
  • برای ورود به این سامانه برای نخستین بار، شما نخست نیاز به انجام ثبت نام حضوری در باشگاه دارید. لطفا به محل دفتر باشگاه مراجعه کرده، مدارک مربوط به ثبت نام را ارائه کرده، فرم ثبت نام را پر کنید تا پرونده ثبت نام شما در باشگاه به ثبت برسد.
  • پس از ثبت نام حضوری در باشگاه، شما می توانید با کد ملی خود به عنوان شناسه و رمز عبور، به سیستم وارد شده و در برنامه ها ثبت نام کنید.
  • لطفا پس از نخستین ورود به سامانه، شناسه یا رمز عبور خود را تغییر دهید.
  • نماد الکترونیک این سامانه به نام مدیر باشگاه کوهنوردی، آقای محمدرضا وزیری ثبت شده است.