قوانین و مقررات عضویت

(( آئين نامه داخلي و قوانین و مقررات عضویت در باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد ))

 

ماده يك : 

  در باشگاه كوهنوردي كاويان خانمها و آقايان ميتوانند در گروه مربوطه عضويت داشته باشند ، همچنين ساير اقليتهاي مذهبي شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران اعم از زرتشتي، مسيحي، كليمي نيز مي توانند عضو باشند.

   ماده دو : شرايط عضويت اعضاء:

   بند 1)  ارائه تقاضاي عضويت با تنظيم دقيق فرم ثبت نام.

 هنگام ثبت نام حضور یکی از بستگان درجه یک فرد (پدر ، مادر، همسر و... ) بهمراه کارت شناسایی در محل دفتر باشگاه جهت تکمیل  بخش مربوطه از فرم، ضروری است.

   بند 2)  شرکت در جلسه معارفه اعضای جدید( جلسه معارفه روزهای چهارشنبه راس ساعت 6 عصر با حضور مدیر باشگاه یا یکی از اعضای هیات مدیره برگزار می شود)

   بند 3) ارائه مدارك و هزینه ثبت نام:

  • اصل مدرک شناسائی ( شناسنامه )
  • كارت بيمه ورزشي سال جاری (در صورت نیاز امکان تهیه از طریق باشگاه وجود دارد)
  • یک قطعه عكس 4×3
  • پرداخت هزینه تشکیل پرونده ( بیست هزار تومان)

ماده سه : وظايف اعضاء:

تمامی دست اندر كاران و اعضاء محترم باشگاه كاويان مصمم هستند با استعانت از خداوند و ياري هم ، نسبت به ايجاد خانواده اي صميمي ، پويا و ورزشي، بكوشند و سعي صادقانه خود را در ايجاد بستري مناسب در باشگاه ، جهت آشنائي و ورود ساير دوستداران طبيعت ، به روشهاي گوناگون خصوصا ورزش اخلاق پرور كوهنوردی ، بكار بندند. از شما همنورد عزيز نيز كه اين باشگاه را هدفمندانه انتخاب نموده ايد انتظار دارد تا با عضويت و فعاليت در باشگاه ، تمامي سعي و توان خود را با ارائه پيشنهادات و بهره گيري از تخصص تان جهت ارتقاء سطح كيفي برنامه ها ، بكار بنديد.

 

 •بند 1 ) اعضاء مي بايست رعايت دقيق اخلاق و شئونات اسلامي را در خلال برنامه هاي باشگاه، خصوصا در مناطق مسکونی و روستاها  مدنظر داشته و اعمال نمايند. 

  • بند 2 )  استفاده از هرگونه دخانيات ، مواد مخدر، مشروبات الكلي يا ساير مواد روان گردان قبل يا درحين برنامه ها ، خلاف شئونات اخلاقي و ورزشي باشگاه بوده و اكيدا ممنوع ميباشد.  متخلفین از ادامه فعالیت در باشگاه منع خواهند شد.

   • بند 3 ) لازم است اعضاء در تمامي برنامه هاي باشگاه ضمن اطاعت پذيري كامل از سرپرستان و ارکان تیم ، بمنظور حفظ نظم و انضباط تيمي ، تامين سلامت و امنيت و انجام به موقع اهداف ورزشي تيم ، به فرامين صادره اهتمام كامل مبذول داشته و در صورت وجود هرگونه انتقاد و يا پيشنهادي از اركان تيم ، مراتب را پس از اتمام برنامه كتبا خطاب به هيات مديره باشگاه اعلام نمايند.

    • بند 4 ) اعضاء ميتوانند  در برنامه ها ، كلاسهاي آموزشي و جلسات هفتگي باشگاه طبق برنامه ارائه شده در روزهاي مقرر شركت نمايند.

    • بند 5 ) كليه وسايل و تجهیزات تیمی و فني و ...  باشگاه ، مربوط به عموم اعضاء بوده و هيچكس حق استفاده خصوصي و يا ضبط آنها را ندارد ، در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده مراتب قابل پيگيري مي باشد. ( اعضاء موظفند نسبت به تحويل وسائلي كه از انبار باشگاه به امانت گرفته اند حداكثر ظرف شش روز پس از اجراي برنامه اقدام نمايند)

    • بند 6 ) رعايت مفاد آئين نامه داخلي توسط هر یک از اعضاء لازم الاجرا بوده و در غير اين صورت مراتب در کمیته انضباطی باشگاه مطرح شده و در صورت تاييد ، عضو از باشگاه اخراج خواهد شد.    

    تبصره1 : اعضاء رسمي در صورت پيش بيني برنامه خاصي ( خارج از برنامه هاي باشگاه ) بايد آن را قبلاً (حداقل 3 هفته قبل) به مدير عامل باشگاه ارائه تا در صورت تصويب، در جلسه كميته فني به اطلاع اعضاء رسانده شود. 

    تبصره2 : تحويل وسايل تیمي توسط انباردار فقط به سرپرست برنامه و با تاييد مسئول كميته فني امكان پذير است.   

   تبصره3 : اگر وسيله اي مفقود و يا صدمه ديد بايد مراتب توسط سرپرست برنامه طي گزارشي جداگانه و ذكر علت آن به مدیر باشگاه اعلام گردد در صورتيكه در اين خصوص سهل انگاري و يا بي توجهي از فرد يا افرادي صورت گرفته باشد آن فرد يا افراد در قبال خسارت وسيله مربوطه مسئول بوده و بايد جوابگو باشند و توسط هيات مديره ميزان و چگونگي اخذ غرامت يا عين وسيله تعيين مي گردد.

  

 

                                                                                                         شاد و سلامت باشید