شرایط ثبت نام و کنسلی برنامه ها

 شرایط ثبت نام برای حضور در برنامه ها:

  • خواهشمندیم حتما در موعد مقرر ثبت نام که از طریق پرتال و تقویم برنامه ها اطلاع رسانی می شود، از طریق پنل کاربری برای حضور در برنامه مورد نظرتان ثبت نام نمایید. 
  •  تمامی علاقه مندانی که برای اولین بار قصد همراهی با باشگاه را دارند، لازم است قبل از شرکت در برنامه ها، نسبت به عضویت در باشگاه اقدام نمایند.
  • حضور افراد غیر عضو در برنامه ها تحت هیچ عنوانی امکان پذیر نمی باشد.
  • لوازم مورد نیاز  هر برنامه در جدول برنامه ها مشخص گردیده است، لذا ضرورت دارد با استفاده از لیست های مربوطه نسبت به همراه داشتن آن ها اقدام فرمائید.

رعایت حجاب، شئونات اخلاقی و اسلامی، مقررات و آئین نامه داخلی باشگاه برای تمامی شرکت کنندگان در برنامه ها الزامی است. شرکت در برنامه های باشگاه به منزله قبول آئین نامه و مقررات بوده و هرگونه تبعات ناشی از عدم رعایت آن ها به عهده شخص شرکت کننده می باشد.

 کارت شناسائی و کارت بیمه ورزشی خود را در تمامی برنامه ها همراه  داشته باشید.

به منظور انجام هماهنگی های لازم، حضور شرکت کنندگان 15 دقیقه قبل از زمان حرکت در محل قرار ضروری است. (تیم ها راس ساعت های مقرر، برابر برنامه حرکت خواهند نمود .)

به منظور یافتن  نقاط ضعف، چالش ها و شاخصه های اجرا شده در برنامه های هفته قبل، آشنایی با مشخصات فنی برنامه های هفته بعد و استفاده از بخش های آموزشی متنوع و فنی، جلسه عمومی نقد و بررسی دوشنبه ها از ساعت 8:30 تا 10 شب در محل باشگاه برگزار می شود.

  به منظور شفاف سازی شرایط انصراف از شرکت در برنامه توسط ثبت نام کنندگان، جدول زیر در اختیار همنوردان عزیز قرار می گیرد:

  • پس از کسر درصد کنسلی، مابقی مبلغ پرداخت شده در حساب پرتال کاربری عضو شارژ شده و اعضای محترم می توانند برای ثبت نام سایر برنامه ها از آن استفاده کنند و یا از طریق دفتر باشگاه دریافت مبلغ موجود در حساب کاربری خود را پیگیری نمایند.
  • در صورتیکه عضو درخواست انتقال کارت به کارت مبلغ موجود در حساب خود را داشته باشد می تواند با ارائه شماره کارت به نام خود به دفتر باشگاه مبلغ مورد نظر را دریافت نماید. بدیهی است کارمزد بانکی انتقال وجه (در صورت وجود) از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.